Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy pragną spróbować swoich sił w świecie mediów. Portal eGryfice.pl ma już 3 lata i wraz z rozwojem serwisu pojawiła się potrzeba zwiększenia zespołu. Jeśli lubisz pisać, robić zdjęcia, rozmawiać z ludźmi i dbasz o dobro lokalnej społeczności to jest to coś dla Ciebie!

Stanowisko: Redaktor portalu eGryfice.pl

Obowiązki:

– Portal eGryfice.pl opisuje życie lokalnej społeczności, od polityki, przez wydarzenia kulturalne i sportowe, po wszelkiego rodzaju pozytywne inicjatywy. Zadaniem Redaktora jest zbieranie informacji oraz tworzenie treści (zdjęcia, filmy, wywiady, artykuły) na wyżej wymienione tematy.

Wymagania:

– Kandydat powinien posiadać sprawne pióro, smykałkę do fotografii oraz być kontaktowy i gotowy do działania w zespole. Zdecydowanym atutem jest również wysoka dyspozycyjność i mobilność.

Co oferujemy:

– Oferujemy pracę w dynamicznym, młodym zespole z międzynarodowym doświadczeniem w różnego rodzaju projektach
– Elastyczny czas pracy, gdyż dla nas liczy się jakość, a nie ilość spędzonych nad materiałem godzin
– Konkurencyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości na adres email: redaktor (małpka) egryfice.pl, w tytule wpisując „Praca”.

O nas:

Portal internetowy eGryfice.pl powstał z myślą o lokalnej społeczności. Jego nadrzędną misją jest dostarczanie aktualnych informacji w łatwy i przystępny sposób, promując przy tym pozytywne zachowania i inicjatywy mieszkańców, podnoszące jakość życia w mieście i powiecie. Odwiedzając eGryfice.pl czytelnik będzie miał jednak nie tylko dostęp do wiadomości z regionu dotyczących życia mieszkańców, polityki czy sportu, lecz także do pokaźnej bazy przydatnych informacji. W interaktywny sposób na stronie można znaleźć lokalizację najważniejszych urzędów i placówek (starostwo powiatowe, urząd gminy, biblioteka, szkoły, kościoły, organizacje kulturalne). Dodatkowo opis zabytków i ciekawych miejsc z okolicy pozwoli znaleźć ciekawe miejsce wizyty jednodniowej lub dłuższej, i to nie tylko turystom przybywającym do Powiatu Gryfickiego, lecz również mieszkańcom szukających inspiracji na weekend z dziećmi. W zgodzie z najnowszymi trendami z portalu można korzystać zarówno z komputera stacjonarnego czy laptopa, jak również z telefonu komórkowego czy tabletu. Również dla wygody użytkowników eGryfice.pl można znaleźć w różnych kanałach informacyjnych (np. facebook, instagram). Celem zespołu eGryfice.pl jest dołożenie cegiełki do poprawy życia lokalnej społeczności, gdyż razem tworzymy lepsze Gryfice.

Poprzedni artykułRodzinny Turniej Szachowy w Gryficach! Zagraj z bliskimi
Następny artykuł11 listopada w Powiecie Gryfickim. Jak było?