Choć finał WOŚP już za nami, to aukcje internetowe ciekawych przedmiotów i atrakcji, przekazanych przez darczyńców na licytację wciąż trwają.

Jedną z takich atrakcji jest jedyny w swoim rodzaju voucher, przekazany na aukcję w Allegro przez Nadmorską Kolej Wąskotorową. Zwycięzca licytacji otrzyma możliwość przejazdu pełnej trasy z Gryfic do Pogorzelicy w kabinie maszynisty. Będzie to jedyna okazja w sezonie przewozowym 2023, aby odbyć 2-godzinną podróż zabytkową koleją wąskotorową w kabinie lokomotywy spalinowej Lxd2 i zobaczyć na żywo maszynistów w akcji. Termin przejażdżki właściciel vouchera będzie mógł ustalić indywidualnie.

Darczyńcy serdecznie zapraszają do udziału w licytacji nie tylko miłośników zabytków techniki i pasjonatów kolei wąskotorowej, ale również tych, którzy lubią w nietuzinkowy sposób spędzić czas podczas wakacji i pochwalić się znajomym ciekawym filmikiem w mediach społecznościowych. Licytacja, organizowana przez gryficki sztab WOŚP potrwa do niedzieli, 12 lutego 2023 r.

Aukcja vouchera znajduje się na portalu Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/…/przejazd-w-kabinie-maszynisty…

AUKCJA KOLEJKA
Foto: NKW
Poprzedni artykułStrażacy z Mrzeżyna mają nowy wóz
Następny artykułKonkurs #TikTokowePomorzeZachodnie. Atrakcyjne nagrody czekają