Już 15 lipca w Mrzeżynie odbędzie się święto miłośników jednośladów. Na boisku Mrzeżyńskiego Centrum Sportu rozpocznie się rajd rowerowy połączony z piknikiem, na którym obecni będą polscy olimpijczycy.

Agencja eventowo – reklamowa „Panika” oraz Mrzeżyńskie Centrum Sportu zapraszają na święto rowerowe – pod znamienną nazwą „Rowerem po zdrowie”. 15 lipca br., o godzinie 16.00 na boisku Mrzeżyńskiego Centrum Sportu rozpocznie się rajd rowerowy. Uczestnicy wycieczki przejadą ulicami Mrzeżyna do punku widokowego, który znajduje się na ścieżce rowerowej Mrzeżyno – Pogorzelica.

Po powrocie do MCS dla uczestników przygotowany zostanie piknik, w trakcie którego będzie można porozmawiać z polskimi olimpijczykami: Mieczysławem Nowickim i Tadeuszem Mytnikiem.

Zabierz swój rower i dołącz do innych. Przeżyj z nimi sportową przygodę. Poznaj ciekawe anegdotki zza kulis Wyścigu Pokoju. Organizator informuje, że dostępnych będzie 20 rowerów (dla dorosłych), dla tych, którzy nie dysponują własnym jednośladem.

rowerem po zdrowie
Rajd rowerowy “Rowerem po zdrowie”. Foto: MCS

Źródło: Mrzeżyńskie Centrum Sportu