Koronawirus rozprzestrzenia się błyskawicznie. W Polsce zarażonych z dnia na dzień jest coraz więcej osób – 150 przypadków (godz. 9:00) w tym trzy osoby zmarły. Polska wprowadziła radykalne środki ogłaszając stan zagrożenia epidemicznego i zamykając granice dla obcokrajowców.

Zamknięte są szkoły, uczelnie, teatry, kina i muzea. W galeriach handlowych działają m.in tylko apteki i drogerie. Zawieszona została działalności wszystkich restauracji, klubów, pubów, kasyn i barów. Z dnia na dzień coraz więcej zakładów fryzjerskich i kosmetycznych informuje o zamknięciu.

Kapitol z jedzeniem “na wynos” i z dostawą do domu

W związku z kolejnymi zaostrzeniami i decyzją Premiera Rządu gryfickie Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol zamknęło swoje kino, kręgielnię i pub, a restauracja będzie świadczyć usługę dostaw dań bezpośrednio z dostawą do klienta.

Jak wygląda przygotowanie posiłków?

Zachowując najwyższe standardy zalecane przez sanepid oraz z dbałością o wszystkie szczegóły związane z higieną będziemy prowadzić sprzedaż zarówno Dania Dnia jak i propozycji naszej karty” – możemy odczytać na facebooku Kapitolu.

Jak wyglądają dostawy? Bezpieczeństwo ponad wszystko.

CRR Kapitol zaprasza do zamówień telefonicznych pod nr 91 384 33 08. Odbiór możliwy jest na dwa sposoby:

  • Odbiór osobisty z zachowaniem podwyższonych zasad bezpieczeństwa, odbiór odbędzie się przy drzwiach bez wejścia do środka. Klienci proszeni są o zachowanie odpowiedniego dystansu i przygotowanie karty bądź odliczonej kwoty, aby zminimalizować kontakt.

  • Dowóz do domu, gdzie również CRR Kapitol prosi o przygotowanie karty bądź w miarę możliwości odliczonej gotówki. Obsługa będzie wyposażona w terminal dla jak najsprawniejszego dokonania transakcji i minimalizacji kontaktu.

kapitol
Miejsce odbioru dostaw w Kapitolu.

Co oferuje restauracja Pan Piero?

Klienci mają do wyboru dania z karty, danie dnia lub pyszne pizze i burgery. Kilka przykładowych pozycji poniżej.

Pamiętajmy

Koronawirus zabija i to jest pewne. Życie wszystkich dookoła, a zwłaszcza tych osób z grupy podwyższonego ryzyka, leży w naszych rękach. Jeśli nie musimy, nie wychodźmy z domu. Pracujmy zdalnie, unikajmy dużych skupisk ludzi, a zakupy róbmy przez internet. Bo czy naprawdę warto narażać siebie i innych?

Wszystkim życzymy zdrowia i przypominamy o częstym myciu rąk!