W sobotę 16 listopada w Prywatnej Językowej Szkole Podstawowej Top Link w Gryficach po raz drugi odbył się Rodzinny Turniej Szachowy z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do UE. Turniej zorganizowano przy wsparciu ze środków Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego – Program Społecznik.

16 listopada 2019r. w Gryficach odbył się Rodzinny Turniej Szachowy z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do UE.

W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn z terenu powiatu gryfickiego, w każdej uczeń (rocznik 2005 lub młodszy) z pełnoletnim krewnym. Wraz z dziećmi na turnieju pojawiły się całe rodziny, zarówno jako uczestnicy, jak i kibice. Mamusie, tatusiowie, dziadkowie, ciocie i wujkowie mocno wspierali siebie nawzajem i swoje pociechy.

16 listopada 2019r. w Gryficach odbył się Rodzinny Turniej Szachowy z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do UE.

Po 7 rundach rozgrywanych systemem szwajcarskim (p.15) na najwyższym stopniu podium stanęli Wiznerowicz Izabela i Wiznerowicz Gabriel. Drugie miejsca zajęła drużyna grająca w składzie Łabędzki Grzegorz i Łabędzki Kuba a na ostatnim miejscu podium stanęli Klaudia Jędruszek Farinha i Daniel Farinha.

Wyniki drużynowe Rodzinnego Turnieju Szachowego

 Każda drużyna otrzymała nagrodę za udział i dyplomy, a na najlepszych czekały puchary, medale i nagrody za miejsca I-III. Dodatkowo przyznane zostały 2 upominki dla najmłodszego uczestnika i dla najlepszej dziewczyny-uczennicy.

Nagrody dodatkowe:

  • Dla najmłodszego uczestnika – Szymon Gołębiewski
  • Dla najlepszej dziewczyny-uczennicy – Marcelina Żywica-Kozaczuk

Turniej przebiegł w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze przy kawie, herbacie, napojach i poczęstunku. Wstęp był wolny, liczyły się chęci i dobra zabawa. Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma.

wyniki
Wyniki indywidualne Rodzinnego Turnieju Szachowego

Organizatorzy: UKS Top Link w Gryficach i Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa Top Link w Gryficach.

Projekt finansowany jest z programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”
#PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik