Nasze gryfickie, dzielne młodziczki toczyły zaciętą walkę w Policach o medale Mistrzostw Województwa. Kiedy pokonały UKS Barnim Goleniów 2:0 oraz uległy SMS Police 0:2 otworzyło im to możliwość zdobycia medalu i udało się.

Gryfickie siatkarki trenera Melnika wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Województwa i są trzecią drużyna w zachodniopomorskim.

Przegrały tylko z Mistrzyniami – Województwa Pomorzankami Szczecin, ale pokonały w walce o brązowy medal OPP Kołobrzeg. Klasyfikacja końcowa Finału Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek wygląda tak:

1. UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin – awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski
  2. PSPS SMS Police – awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski
  3. SMS SP3 GTS Plas Gryfice – awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski
  4. UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Ponadto, najlepszą rozgrywającą turnieju uznana została Weronika Gawron. Wielkie gratulacje.

Nasze młodziczki wywalczyły prawo gry w 1/4 Finału Mistrzostw Polski, to nie lada osiągnięcie. Brawa dla wspaniałych zawodniczek oraz trenera – Przemysława Melnika.