Piłkarze Sparty Gryfice coraz lepiej radzą sobie na ligowych boiskach. Po nieudanym początku sezonu, gdzie w sierpniu gryficzanie doznali trzech porażek, wrzesień to już zupełnie inna historia. Kolejne zwycięstwa z Orłem, Masovią i Promieniem sprawiają, ze Sparta znajduje się w tabeli coraz wyżej.

Sparta od początku dominowała na stadionie im. K Kucharskiego w Gryficach, a bramka wydawała się kwestią czasu. W końcu kibice mogli wstać z miejsc i unieść ręce w geście triumfu, kiedy tuż przed przerwą Maciej Rogowski dał gospodarzom prowadzenie. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył wprowadzony po przerwie Dobosz, pokazując się trenerowi z dobrej strony. Promień zdołał jedynie strzelić bramkę kontaktową i trzecie zwycięstwo Sparty stało się faktem.

Sparta Gryfice – Promień Mosty 2:1 (1:0)