Już jutro w Gryficach rozpocznie się prawdziwe święto szachowe – 8 września startuje I Gryficki Festiwal Szachowy. Festiwal zainaugurowany zostanie turniejem szachów błyskawicznym, który będzie można obserwować na placu Zwycięstwa.

(AKTUALIZACJA 08.092019 – ZE WZGLĘDU NA OPADY DESZCZU TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO BUDYNKU ZPSB W GRYFICACH, UL. PIŁSUDSKIEGO 34, SALA 101)

Jako jeden z organizatorów, serdecznie zapraszamy do bycia częścią tego wydarzenia, które, mamy nadzieję, na stałe wpisze się do kalendarza gryfickich, a także ogólnopolskich imprez szachowych!

Turniej szachów błyskawicznych rozpocznie się w niedzielę, 8 września, o godzinie 16.00 na placu Zwycięstwa. Przyjdź, zobacz, jak taki turniej wygląda, porozmawiaj z szachistami i organizatorami, dowiedz się czegoś nowego! Jeśli jesteś pasjonatem królewskiej gry – będziesz miał okazję do rozegrania kilku partii! Kto wie, być może dla Ciebie, czy też np. dla Twojego dziecka, stanie się to początkiem nowej pasji?

Zapisy do turnieju przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na stronie turnieju:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4179/

Więcej informacji na temat festiwalu oraz ciekawe artykuły dotyczące królewskiej gry znajdziecie na stronie:

https://egryfice.pl/gryficki-festiwal-szachowy/

Główny organizator I Gryfickiego Festiwalu Szachowego:

  • Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Gryficach

Współorganizatorzy:

  • Uczniowski Klub Sportowy “Szach” Gryficach
  • Portal Internetowy eGryfice.pl
  • Centrum Edukacyjne Top Link Gryfice
  • Uczniowski Klub Sportowy “Top Link” Gryfice