Trzy z projektów Stowarzyszenia Z Pomysłem złożonych wspólnie z grupą nieformalną w ramach Programu Społecznik Pomorza Zachodniego uzyskały dofinansowanie na realizację.

W listopadzie minionego roku oddawaliśmy swoje głosy na najlepszą inicjatywę powiatową w ramach Programu Społecznik na lata 2019 – 2021. Stowarzyszenie Z Pomysłem złożyło kilka takich projektów. Wczoraj poznaliśmy wyniki tego głosowania. Okazało się, że aż trzy projekty uzyskały dofinansowanie, a będą to:

  • Zielony Zielin
  • Bee Eco – będzie o pszczołach z przedszkolakami i nie tylko.
  • Zielone przystanki – o zieleni w mieście.

Niestety nie udało się z “Kinem na leżakach”, ale członkowie Z Pomysłem nie rezygnują i zapowiadają, że będą dążyć do realizacji tego projektu. Jednocześnie bardzo dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w głosowanie.

Bardzo chcieliśmy Wam podziękować za zaangażowanie, każdemu z Was, każdemu kto oddał głos, należą się duże brawa. Tematu nie zostawiamy, możliwości jest wiele i skorzystamy z każdej jednej, tak aby “Kino na leżakach” jednak się odbyło.

z pomysłem
Trzy z projektów Stowarzyszenia Z Pomysłem złożonych w ramach Programu Społecznik uzyskały dofinansowanie na realizację. Foto: Z Pomysłem

„Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski” #ProgramSpołecznik #PomorzeZachodnie #KARRSA