Studia Licencjackie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to najstarsza i największa uczelnia niepubliczna na Pomorzu Zachodnim. Szkoła ma 4 wydziały: w Szczecinie, Gryficach, Stargardzie i Świnoujściu. Studentów kształci i przygotowuje do wejścia na rynek pracy już od 26 lat.

Uczelnia oprócz edukacji, aktywnie uczestniczy w życiu biznesowym regionu – jej wykładowcy, uczestniczą w licznych przedsięwzięciach i projektach doradczych, konsultingowych i badawczych

Wybierz kierunek, który Cię kręci! Teraz nawet 1000zł mniej!

Sprawdź ofertę studiów I stopnia

Studia podyplomowe

Masz dyplom licencjata lub magistra i chcesz rozwijać swoją karierę zawodową? Bardzo słusznie – w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie – kto stoi w miejscu, ten się cofa. Zachodniopomorska Szkoła Biznesowa w Gryficach daje Ci wiele możliwości rozwoju.

Zobacz, jakie kierunki studiów podyplomowych oferuje ta najstarsza i największa uczelnia niepubliczna na Pomorzu Zachodnim. Oferta jest naprawdę szeroka! Ponadto, aktualnie trwa promocja – jeśli zapiszesz się na studia do 20 września, za czesne zapłacisz aż 750 złotych mniej (informacje na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu).

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych

Studia w Gryficach

Poprzedni artykuł4 medale Mistrzostw Województwa dla dziewczyn z Mokasyna Płoty
Następny artykułZagadki szachowe i spotkanie z szachistów – dziś w Browarze Folga