Jeden złoty i trzy brązowe medale zdobyli karatecy z klubu Morote Głowaczewo na IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Yamabushi Cup Świecie 2020.

W kategorii młodzików U13-50kg Wiktor Wojarski z Mrzeżyna okazał się bezkonkurencyjny wygrywając wszystkie walki. Wiktor dorzucił też brąz w kategorii kadet U15 -52 kg.

Trzecie miejsce w kategorii U11-30kg wywalczył Maksym Piłat, który pokazał charakter wojownika, nie odpuszczając mimo kontuzji. Bardzo dobrze zaprezentował się także Maks Rudewicz, który zdobył brązowy medal w kategorii kadet U15 +70kg. Maks zdobywał cenne doświadczenie biorąc również udział w konkurencji Juniorów U17 +68kg.

Prosto z turnieju zawodnicy trenera Przemysława Spadło pojechali do Łodzi na zgrupowanie najlepszych polskich zawodników z trenerem kadry Maciejem Gawłowskim. Jest to kolejny sukces karateków K.S. Morote po niedawnych międzynarodowych zawodach w Berlinie, w których Wiktor Wojarski zdobył medal brązowy.

Serdecznie gratulujemy Wiktorowi, podziwiamy talent i życzymy dalszych sukcesów sportowych i niekończącej się pasji!

medale karate
Jeden złoty i trzy brązowe medale zdobyli karatecy z klubu Morote Głowaczewo na IX Ogólnopolskim Turnieju Karate.
Poprzedni artykułMieszkańcy mają dość pijackich spotkań na siłowni obok stadionu