Stara prawda, że ciężka praca przynosi efekty jest zawsze aktualna. Dowodem na to są sukcesy zawodniczek GTS PLAS Gryfice. Dwie z nich dostały powołanie na konsultacje wojewódzkie w ramach Programu Kadra Polski U-13!

Podopieczne trenera Melnika i jednocześnie uczennice klasy VII SMS przy Szkole Podstawowej nr 3 im. WOPK mogą być dumne.

W tym trudnym, pandemicznym okresie, treningi w klubie przebiegały prawie „normalnie”. Systematyczna i ciężka praca zawodniczek i kadry, nieprzerwane przygotowania do sezonu siatkarskiego, który dla wszystkich jest wielką niewiadomą. Najbardziej doskwierają sporadyczne konfrontacje z przeciwniczkami, ale wszyscy mają nadzieję, że niedługo „powalczą na wszystkich frontach”. I nagle w tym „spokojnym” czasie BUM! Dwie zawodniczki, uczennice SMS przy SP nr 3 im. WOPK w Gryficach: Kalina Janik i Klaudia Jachowska dostają powołania na konsultacje wojewódzkie w ramach Programu Kadra Polski U-13!

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Ciężka i systematyczna praca, z czego znane są nasze zawodniczki, popłaca” – mówią szkoleniowcy. Nadmienić wypada, że nie są to pierwsze podopieczne trenera Przemysława Melnika, które dostąpiły tego niewątpliwego zaszczytu jakim jest znalezienie się w kręgu zainteresowań kadry Polski. Serdeczne gratulacje dla trenera oraz Kaliny i Klaudii. Mocno trzymamy kciuki!

Poprzedni artykułFałszywy alarm chemiczny w gryfickiej szkole, policja szuka nadawcy emaila
Następny artykułStypendia starosty rozdane. Milena Wiśniewska najlepszą maturzystką