Wzięło w nim udział prawie 200 uczestników. Przez cały dzień pędzili na rowerach, rywalizując ze sobą na dwóch trasach – 62. i 124. kilometrowej. W ubiegły weekend odbył się Supermaraton Kolarski Rewal Bike System 2019 i jednocześnie finał Pucharu Polski, zorganizowany przez RSC Bałtyk Rewal oraz Gminę Rewal.

Atmosfera podczas Supermaratonu była świetna. W sobotę rano zawodnicy z uśmiechami na twarzach wyruszyli w trasy, aby, zmęczeni, ale dumni z siebie, powrócić po południu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo samo ukończenie tak długiej trasy to niemałe osiągnięcie!

Rewal Bike System – Supermaraton Kolarski (RSC Bałtyk)

Blisko 200 zawodników, rywalizacja, adrenalina i przede wszystkim świetna atmosfera. To wszystko w supermaratonie kolarskim i jednocześnie finale Pucharu Polski zorganizowanym przez RSC Bałtyk Rewal i Rewal. Brawo dla Każdego: od Zawodników przez Kibiców, Organizatorów, Sponsorów, Obsługę i Każdego niewymienionego. Rewal Bike System była moc!A od nas jak zawsze moc…ruchomego obrazu. Filmowo pozdrawiamy! Essence Film Maciej Krzak

Opublikowany przez Essence Film Środa, 25 września 2019

Wyniki natomiast prezentują się następująco:

W kategorii mega rowery szosowe zwyciężyli: wśród pań – Ewa Bańkowska, wśród panów – Jan Zugaj

W kategorii mega rowery inne pierwsi na mecie byli: wśród kobiet Renata Bętlewska, sporód mężczyzn natomiast Remigiusz Zając

W kategorii mini rowery szosowe wygrali: spośród pań – Małgorzata Howis, wśród panów – Tomasz Stankiewicz

W kategorii mini rowery inne I miejsca zajęli: wśród kobiet -Grażyna Więcławik, wśród panów – Robert Szydłowski

Zdobywcą Pucharu Polski 2019 wśród mężczyzn został Henryk Bętlewski, wśród kobiet natomiast – Agnieszka Załoga-Sikorska.

Z pełnymi wynikami zapoznać się można na stronie RSC Bałtyk Rewal.

Brawo dla wszystkich uczestników, organizatorów oraz kibiców!

Poprzedni artykułKsiężna Anastazja w trzebiatowskim Pałacu – „Śladami Norbertanów”