Święta Bożego Narodzenia zbliżają się milowymi krokami, po drodze będą jeszcze Mikołajki, więc bardzo świątecznie i niespodziankowo zrobiło się w całym powiecie. Już jutro startują zapisy na paczki mikołajkowe w Gryf Arenie, a to nie wszystko.

Paczki w Gryf Arenie

Zapisy na paczki należy realizować osobiście w Gryf Arenie od 1 grudnia 2021 r. w holu, od godziny 08.30 do 15.00 – lub do wyczerpania miejsc.

Paczki przysługują dzieciom do lat 12. Pracownicy Gryf Areny bardzo proszą o stosowanie się do aktualnie panujących obostrzeń w związku z Covid-19.

Mikołajki w Gryf Arenie podczas, których będą wydawane paczki, odbędą się 5 grudnia 2021 roku. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

ŚWIĄTECZNE NIESPODZIANKI

Regulamin: http://www.gryfice.pl/pliki/regulamin-mikolajki-2021.pdf

Szlachetna Paczka

To jednak nie wszystko, co związane jest ze świętami i podarunkami. Podobnie jak w ubiegłym roku członkowie Zarządu Powiatu Gryfickiego dołączyli do pomocy w akcji „Szlachetna Paczka” i organizują prezenty dla potrzebujących.

Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas by okazać serce drugiemu człowiekowi, być dla niego wsparciem w trudnych chwilach. Weekend Cudów już wkrótce w hali sportowej Gryf Arena.

ŚWIĄTECZNE NIESPODZIANKI

Kiermasz

Kolejna niespodzianka to Kiermasz Świąteczny pod wdzięczną nazwą: „Integracja-rehabilitacja, nauka-sztuka, który organizowany jest przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Gryficach oraz ZPSB Wydział w Gryficach. Szczegóły w artykule poniżej:

Gryficki Dom Kultury zaprasza na Bożonarodzeniowy Kiermasz

Poprzedni artykułGdzie jest ta ulica?
Następny artykułKlasy mundurowe z Liceum Ogólnokształcącego „Tom” złożyły ślubowanie