Zbliża się wyjątkowy dzień – Dzień Matki! Zastanawiasz się, co podarować swojej mamie z okazji jej święta? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję na prezent, dzięki któremu i ona, i Ty, spędzicie razem miło czas. Gryfickie Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol przygotowało bowiem na ten dzień specjalną promocję!

Spędź z mamą dzień pełen atrakcji!

Wizyta w kinie zawsze dostarcza mnóstwa wrażeń. To również świetna okazja do wymiany uwag i ciekawej rozmowy na temat wspólnie obejrzanego filmu – takie rozmowy naprawdę zbliżają i często są bardzo inspirujące! A specjalnie na Dzień Mamy gryfickie kino Kapitol przygotowało promocję – w dniach 25-26 maja za bilet do kina zapłacisz tylko 15 złotych! Sprawdź zatem repertuar, wybierz odpowiedni film – i zabierz mamę do kina!

W kinie Kapitol w Gryficach z okazji Dnia Mamy obowiązywać będzie specjalna promocja - bilety kosztować będą tylko 15 złotych!
W kinie Kapitol w Gryficach z okazji Dnia Mamy obowiązywać będzie specjalna promocja – bilety kosztować będą tylko 15 złotych!

A po kinie – pyszna kolacja!

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, które szykuje CRR Kapitol. Kiedy bowiem razem z mamą nasycicie się już duchowo, oglądając wspólnie interesujące dzieło kinematografii – przyjdzie pora i na coś dla ciała. Czyli na pyszną kolację w restauracji Pan Piero, która ma dla Was specjalną zniżkę. W dniach 25-26 maja z okazji Dnia Mamy na całe menu w restauracji obowiązywać będzie 25% zniżki. A przy pysznych daniach na pewno jeszcze przyjemniej będzie się Wam rozmawiało – na temat obejrzanego właśnie filmu, jak i na każdy inny!

Zabierz mamę na pyszną kolację! W restauracji Pan Piero w Gryficach z okazji Dnia Matki obowiązuje promocja: -25% na całe menu!
Zabierz mamę na pyszną kolację! W restauracji Pan Piero w Gryficach z okazji Dnia Matki obowiązuje promocja: -25% na całe menu!

Spędź zatem niezapomniany wieczór z mamą i pokaż jej, że ją kochasz! Na pewno z CRR Kapitol będziecie razem bawić się świetnie.