Lawina ruszyła. Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o zaproszeniu do udziału w Mistrzostwach Świata Orkiestr Dętych, które otrzymała gryficka Orkiestra Red Swing Low. Mistrzostwa przypomnijmy odbędą się na przełomie listopada i grudnia br. w amerykańskiej Kalifornii. Okazuje się również, że historia ta ma swoją niespodziewaną kontynuację.

Otóż dosłownie kilka minut temu dotarła do nas informacja z pierwszej ręki od Kapelmistrza pana Krzysztofa Malickiego, który potwierdził, że sprawą zaproszenia gryfickich muzyków zainteresowała się Telewizja Polska.

To może być impuls który ruszy lawinę. Impulsem ma szansę stać się wizyta w Gryficach w niedzielę 15 stycznia dziennikarzy TVP, którzy około godziny 11.00 na Placu Zwycięstwa nakręcą materiał prezentujący tą niewiarygodną historię. Korzystając więc z okazji zapraszamy Państwa tego dnia do odwiedzenia centrum miasta nie tylko po to by stać się świadkami tego wydarzenia ale przede wszystkim po to by posłuchać pięknej gry towarzyszącej nagraniu, która mamy nadzieję pozwoli młodym artystom spakować torby i wyruszyć w listopadzie za ocean.