Reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Czesława Miłosza w Gryficach: Agata Domańska kl. III LPG, Natalia Pańko kl. II LMS i Sandra Kleczkowska kl. III TE uczestniczyły w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym w Rawie Mazowieckiej.

uczennice "Miłosza", Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym, czerwiec 2018

W zawodach wystartowały drużyny, które po całorocznych rozgrywkach wywalczyły tytuły mistrzyń swoich województw. Ze względu na dużą ilość drużyn startujących w Finale – 16 drużyn żeńskich i 17 drużyn męskich, rozgrywki przeprowadzone zostały na dwóch salach.

Wszystkie spotkania, jakie rozegrały tenisistki z Gryfic były bardzo trudne,  poprzeczka zawieszona została przez przeciwniczki bardzo wysoko. Wystarczy nadmienić, że wśród uczestniczek rozgrywek znajdowały się dwie najlepsze juniorki w Polsce oraz zawodniczki Kadry Narodowej. W tej doborowej stawce, po dwudniowych zmaganiach reprezentantki  „Miłosza” zajęły 12 miejsce w Polsce! Brawo!

Poprzedni artykułUwaga! Pływalnia w Gryficach będzie nieczynna!
Następny artykułDopalacze w powiecie gryfickim. Jak ustrzec przed nimi swoje dziecko?