W środę 20 listopada 2019r. z wizytą do Brojc przejedzie  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W związku z wizytą Pana Prezydenta Urząd Gminy w Brojcach informuje o wprowadzonych zasadach bezpieczeństwa.

Informacja dotycząca bezpieczeństwa podczas wizyty Prezydenta RP:

  1.  Utrudnienia drogowe mogą wystąpić tylko w momencie przemieszczania się kolumny prezydenckiej. Ze względów bezpieczeństwa nie będzie dostępny parking przy boisku drużyny Wicher Brojce. Auta mogą parkować zgodnie z obowiązującymi przepisami przy drodze Wojewódzkiej nr 105 oraz na terenie miejscowości Brojce m.in. na parkingach wskazanych w załączniku graficznym (w tym: Brojce, ul. Długa 43, ul. Długa 51, ul. Parkowa 7). Kierowca ponosi osobistą odpowiedzialność za nieprawidłowo zaparkowane auto.
  2. Do budynku szkoły oraz sali sportowej nie można wnosić transparentów, przedmiotów niebezpiecznych, lub innych, które mogą być uznane za niebezpieczne. Jeśli będą wymagały tego względy bezpieczeństwa zostaną Państwo poproszeni o ich pozostawienie przed wejściem.
  3. Z uwagi na pojemność sali sportowej istnieje możliwość, że po jej zapełnieniu zostanie zamknięte wejście do budynku. Dlatego proszę o wcześniejsze przybycie na miejsce spotkania.
wizyta prezydenta RP w Brojcach
Zaplanowane miejsca parkingowe.

Prezydent Andrzej Duda