CASIO Szkoła Muzyczna w Gryficach zaprasza 1 grudnia 2019r. na warsztaty wokalne z zakresu zdrowego posługiwania się głosem, które poprowadzi Maya Koterba, wysokiej klasy specjalistka w zakresie edukacji wokalnej.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty wokalne z Mayą?

Łamie Ci się głos, masz problem z przejściem przez rejestry, jest on słaby lub za mocny, chcesz by dobrze brzmiał na całej szerokości Twojej skali, czy może chcesz wiedzieć jak sobie radzić w momencie przemęczenia głosu, chrypki te warsztaty są dla Ciebie.

Uczestniczyć mogą w nich dzieci, młodzież, wokaliści średniozaawansowani i zaawansowani.

Tematyka

 • diagnoza głosu
 • różne techniki wokalne, dzięki którym możesz śpiewać w różnych stylach muzycznych
 • głos i jego rezonowanie
 • dykcja i artykulacja
 • prawidłowy oddech w czasie fonacji
 • praca z tekstem/ interpretacja
 • praca z mikrofonem
 • postawa i praca ciałem, ruch sceniczny

Jak przygotować się do warsztatów?

Zabierz na zajęcia 1 piosenkę, nad którą chciałabyś/chciałbyś popracować (CD lub pendrive) i wydrukuj jej tekst.

 • Konsultacje indywidualne – 45min lub 60min
 • Dzieci – 45min
 • Młodzież/osoby starsze/bardziej zaawansowane – 45min lub 60min

Zapisy pod numerem telefonu: 883 688 040

Zajęcia poprowadzi Maya Koterba!

MAYA KOTERBA. Niezwykła wokalistka, pedagog Akademii Sztuki w Szczecinie (śpiew jazzowy), logopeda, trenerka wokalna, studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, w klasie Joanny Żółkoś-Zagdańskiej.

Jej elastyczność stylistyczna pozwala poruszać się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych. Maja bierze udział w różnych projektach muzycznych, obecnie związana jest ze szczecińskim środowiskiem muzycznym. Pracuje z wokalistami i aktorami, dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Jest laureatką i uczestniczką wielu festiwali, warsztatów muzycznych (Kuba Badach, Lora Szafran, Monika Borzym, Janusz Szrom, Anna Gadt, Deborah Brown), New Jork Jazz Masters International Workshop in Wojanów (2018), International Summer Jazz Academy in Kraków (2015).

Miała wielką przyjemność i wyróżnienie zaśpiewać na IV Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym Me.Ba w Szczecinie (2014) i w marcu tego roku na Szczecin Jazz Festiwal 2019 w ramach Szczecin Day/Szczecin Voices jako jedna z trzech wokalistek. Śpiewa w projekcie The Beatles Juice w duecie Unpluggers z gitarzystą Mitrem Dymitriadisem. Wystąpiła ze światowej sławy muzykami jazzowymi jak Essiet Okon Essiet, Newman Taylor Backer, Reggie Moore i Makoto Kuriya.

Zafascynowana swoim instrumentem i jego możliwościami, a także tematem rehabilitacji głosu, brała wokalne konsultacje masterclass ze wspaniałymi fachowcami w tej dziedzinie, międzynarodowymi nauczycielami śpiewu (Hubert Noe, Dean Kaelin, Sissy Handler, Kim Chandler, Leigh McRae, Mary Ann Kehler).

Warsztaty wokalne z Mayą Koterbą w CASIO Szkoła Muzyczna w Gryficach.