Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej „Widok przez…” , który odbędzie się 9 marca 2017 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii „Brama” w Gryficach.
Plakat - wernisaż wystawy "Widok przez..."
W ramach projektu „Akcja Twórcza Świnoujście poza sezonem” zrealizowanego przez stowarzyszenie Fotograficzna Grupa Twórcza Kontur oraz przy wsparciu Miasta Świnoujście w maju ubiegłego roku miała miejsce trzecia edycja otwartych bezpłatnych warsztatów fotograficznych pod hasłem „Widok przez”.

“Widok przez…” to obrazy odbite w szybach, lustrach, pryzmatach, soczewkach, za nieostrością planów i głębi ostrości, powstałe przy użyciu naturalnych filtrów takich jak szkło, folia, woda.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Fotograficzna Grupa Twórcza „Kontur”, które powstało z inicjatywy artystów fotografików mieszkających w różnych regionach Polski. Celem stowarzyszenia jest popularyzacja fotografii. Członkami są osoby, dla których fotografia stanowi wyraz inspiracji artystycznych, sposób komunikacji i środek przekazu. W większości są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, także edukacyjnym. Realizując kolejne zadania stowarzyszenie pragnie rozpalać pasję wśród młodych adeptów sztuki fotograficznej.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia wystawy!