W ostatnim czasie przybyło na Placu Zwycięstwa w Gryficach przyjaznych, drewnianych wysepek, gdzie mieszkańcy mogą odpocząć, porozmawiać i po prostu zrelaksować się obserwując otoczenie. Teraz mają tam również świąteczne akcenty.

Po raz pierwszy na Placu Zwycięstwa możemy podziwiać ozdoby akcentujące Wielkanoc. Kolorowe zające i pisanki, które pojawiły się tu w środowe przedpołudnie, wywołały niemałe zainteresowanie Gryficzan.

Te barwne detale zyskały ogromną popularność wśród mieszkańców. Większość przystawała z uśmiechem oglądając nowość, a niektórzy nie omieszkali zrobić sobie przy nich pamiątkowych fotek. W tym samym czasie najmłodsi przedstawiciele miasta z radością bawili się wokół wielkich, kolorowych pisanek.

Rzeczywiście wygląda to bardzo fajnie, cieszy oko i przypomina o świętach, wiośnie oraz jej przyjemnych kolorach. A co Państwo sądzicie o tym małym szczególe pośród ulicznego zgiełku? Chcielibyście widzieć podobne rzeczy w przyszłości? Koniecznie podzielcie się opiniami w komentarzu!