Dokładnie 10 lipca br., Wioska Artystyczna Janowo rozpoczęła swój trzeci sezon na ziemi karnickiej. Zakotwiczyli w maleńkiej osadzie Janowo, gdzie jeszcze niedawno nikt nie pomyślał nawet o takim wydarzeniu.

Teatr Improwizacji IMPRO Atak, to grupa pasjonatów, profesjonalnych aktorów oraz muzyków, którzy każdego wieczora w sezonie letnim, umilają czas mieszkańcom całej okolicy. Do Janowa jadą ludzie z miejscowości nadmorskich i tych położonych nieco dalej, bo tu odbywa się wyjątkowe spotkanie ze sztuką.

Od 10 lipca br., artyści rozpoczęli właśnie trzeci sezon niesamowitych spektakli, gdzie bawią się wszyscy.

Wioska Artystyczna Janowo w gminie Karnice w tym roku została objęta patronatem przez Starostwo Powiatowe w Gryficach i Ryszarda Chmielowicza – gryfickiego starostę.

To już tradycja, że niedaleko morza na scenie Teatru Komedii Impro codziennie o 20:15 odbywają się spektakle z udziałem zawodowych aktorów oraz wybitnych improwizatorów. W repertuarze oprócz tytułów znanych z ubiegłych lat, także nowe spektakle. Dodatkowo w tym sezonie w soboty oraz środy o godzinie 17:00 Wioska Artystyczna Janowo przygotowała propozycję dla młodych widzów – Bajka nie tylko dla dzieci.

JANOWO
Dokładnie 10 lipca br., Wioska Artystyczna Janowo rozpoczęła swój trzeci sezon na ziemi karnickiej. Foto: WAJ
Poprzedni artykułSprawa nabrała niemiłego wymiaru.
Następny artykułProgram „Dobry Start” – równe szanse dla uczniów