Z powodu obostrzeń wprowadzonych w wyniku pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej organizacja imprez masowych jest niemożliwa. Dotyczy to także wydarzeń związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości. W związku z tym Starostwo Powiatowe w Gryficach zaprasza na pierwszy bezpłatny Wirtualny Bieg dla Zdrowia z okazji Dnia Niepodległości.

Celem biegu jest popularyzacja biegania w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych pełnosprawnych i niepełnosprawnych, a także propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Kiedy i gdzie?

Bieg ze względu na swoją wirtualną formułę może być realizowany przez uczestników w dowolnym miejscu w kraju. Zapisy trwają do 11 listopada poprzez stronę www.sport-time.com.pl. Zawodnicy mają pełną swobodę w doborze trasy, musi ona jednak wynieść 5 km i zostać przebyta od 11 do 15 listopada.

W biegu dla Zdrowia mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy dokonają rejestracji. Osoby niepełnoletnie wyłącznie za zgodą osoby dorosłej. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest posiadanie urządzenia lub aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Endomondo). Uczestnik zobowiązany jest udokumentować swój bieg na ww. urządzeniu, a potwierdzenie w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia przesłać na adres mailowy gryfarenasport@gmail.com lub fb/gryf arena pcsrip

Informacja/kontakt – tel. 665133137 Mariusz Dąbrowski PCSRiP w Gryficach

Organizator: Starostwo Powiatowe w Gryficach i Powiatowe Centrum Sportu Rekreacji i Promocji w Gryficach

wirtualny bieg
Wirtualny Bieg dla Zdrowia z okazji Dnia Niepodległości. Foto: Gryf Arena PCSRiP