Wirtualna impreza sportowa „Bieg dla zdrowia” z okazji Dnia Niepodległości przeszła do historii. Ze zgłoszonych ponad 60 zawodników Wirtualny Bieg Jubileuszowy na dystansie 5 km pokonało 37 biegaczy.

W biegu oprócz mieszkańców powiatu gryfickiego brali również udział biegacze i biegaczki z Warszawy, Zielonej Góry, Bełchatowa. Wielu z uczestników walczyło o świetne wyniki, wszyscy starali się o poprawę życiówki i dobrze się przy tym bawili. W biegu brały udział dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni, wytrawni biegacze i osoby, dla których impreza była okazją do rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem. Jedni biegali po bieżni, inni po lasach czy też w mieście. Niektórzy zamiast 5km, przebiegli kilka kilometrów więcej. Słowem każdy zrobił to, co mógł by się zmęczyć, spocić, pokonać dystans i na sportowo świętować Dzień Niepodległości.

Przedstawiamy najlepsze trójki w kategorii kobiet oraz mężczyzn, które otrzymają upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gryficach. Po odbiór upominków organizatorzy zapraszają do hali Gryf Arena biuro nr 2. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy imienny dyplom na adres e-mail. Jest również możliwość otrzymania dyplomu na miejscu w hali Gryf Arena.

Kobiety

  1. Magda Świtoń
  2. Edyta Górecka Pawlak
  3. Lucyna Migalska Stankiewicz

Mężczyźni

  1. Piotr Kuchta
  2. Kamil Nadrowski
  3. Łukasz Uldynowicz

Gratulacje dla wszystkich!