Pomorze Zachodnie jest partnerem ESKA RIDER SHOW 2. W sobotę, 24 września  2022r. w Drawsku Pomorskim miłośnicy jednośladów będą bawić się na jednym z największych wydarzeń motocyklowych w regionie.  W programie zlot motocykli, warsztaty tematyczne, festiwal smaków i akcja „ Nie piję, nie biorę – jeżdżę bezpiecznie”.

ESKA RIDER SHOW 2 to jedna z największych imprez motocyklowych w regionie, podczas której można dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznej jeździe. Poprzednia edycja wydarzenia zgromadziła ponad tysiąc osób.  Podobnie jak rok temu na gości eventu czekać będzie ze swoim stanowiskiem Pomorze Zachodnie. A w nim skorzystamy z bezpłatnej konsultacji z  terapeutą uzależnień. Udostępnione zostaną też materiały informacyjne gdzie, szukać pomocy.

Profilaktyka uzależnień to jedno z działań Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego.

– Podczas takich wydarzeń chcemy propagować trzeźwość. Akcja ma również skłonić do zadbania o własne bezpieczeństwo na drodze – wyjaśnia wicemarszałek  Olgierd Kustosz.

W programie, oprócz działań związanych z profilaktyką uzależnień, sporo atrakcji.  Między innymi: zlot motocykli, tematyczne warsztaty, festiwal smaków, konkursy i animacje i sporo dobrej muzyki.

Początek wydarzenia o godz. 12:00 w Parku Chopina (Drawsko Pomorskie).

Wydarzenie w Drawsku Pomorskim wpisuje się w realizację  założeń Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

ZLOT MOTOCYKLI
Foto: wzp
Poprzedni artykułKolejna Trzebiatowska 10 za nami
Następny artykułPodsumowanie lata służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo