Początek stycznia to doskonały czas, na rozmowy o dalszych planach i współpracy. Spotkanie z Jerzym Owsiakiem i współpracownikami, w którym uczestniczyli burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz, zastępca burmistrza Edyta Podgórska oraz dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Marek wraz z wolontariuszami i przedstawicielem płotowskiego sztabu odbyło się w siedzibie Fundacji.

– Dobre relacje na szczeblu samorządu i fundacji to efekt dotychczasowej bardzo dobrej współpracy. Przed nami dużo pracy zarówno przed finałem jak i po nim. O tym, co udało się ustalić i jakie są plany na dalszą współpracę poinformujemy w najbliższym czasie. Jedno jest pewne szeroka współpraca, która szykuje się zaraz po finale przyniesie ponownie dużo dobrego dla mieszkańców – mówią uczestnicy spotkania z Jurkiem Owsiakiem.

Tymczasem przygotowania do 30. jubileuszowego Finału WOŚP idą pełną parą. Na ten moment organizatorzy wydarzenia zdradzają, że mieszkańcy będą wspólnie z orkiestrą grali przez trzy dni 28, 29 i 30 stycznia 2022.

Poprzedni artykułGryfice. Kłopotliwe śmietniki
Następny artykułUroczyste zakończenie projektów Stowarzyszenia „Aramis” w 2021r.