W niedzielę 1 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena odbył się Maraton Zumby dla Krzyśka prowadzony przez Fitnessferę i Przyjaciół. Akcja bardzo spontaniczna, zorganizowana z potrzeby serca by pomóc komuś, kto tego bardzo potrzebuje.

Zumba dla Krzyśka 2019

Głównym punktem programu był taniec – zumba dla bohatera akcji. Nie zabrakło także licytacji przedmiotów przekazanych przez ludzi z dobrym sercem a także stoisk z pysznym, domowym ciastem. Frekwencja jak zawsze dopisała. Cały dochód tj. 4202,50 zł będzie przeznaczony na pomoc dla Krzysztofa Szota.

Zumba dla Krzyśka 2019

Krzysiek ma 34 lata i mieszka w Szczecinie. W grudniu 2015r. dostał padaczki, a chwilę później, po rezonansie, okazało się, że ma glejaka 4 stopnia. W marcu 2016r. przeszedł operację usunięcia guza, później radioterapię, chemioterapię. Pojawiła się nadzieja, że guz już nie wróci. Niestety w lutym 2019 roku nastąpił nawrót choroby. W marcu tego roku Krzysiek przeszedł operację usunięcia wznowy guza. Badanie histopatologiczne potwierdziło glejaka 4 stopnia. Niestety po tej operacji pojawił się niedowład lewej strony ciała, osłabienie mięśni i zaburzenia czucia.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc.