Z uwagi na potwierdzone, kolejne przypadki zakażenia koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców, ale także pracowników Urzędu Miejskiego w Gryficach apeluję o ograniczenie odwiedzin urzędu.

Przypominam, że zgodnie z zarządzeniem Nr 444/2020, które wydałem w dniu z 13 marca 2020 r. od poniedziałku 16 marca 2020 r. wprowadzono zmiany w sposobie obsługi interesantów.

  1. Wejście dla interesantów do budynku Urzędu Miejskiego w Gryficach zostaje w chwili obecnej zamknięte.
  2. Kasa urzędu nie przyjmuje żadnych opłat.
  3. Wprowadza się strefę ochronną przy portierni, nad którą czuwa dyżurujący pracownik Urzędu Miejskiego w Gryficach.
  4. W sprawach wyjątkowych i szczególnych interesanci będą obsługiwani w tzw. tymczasowym punkcie obsługi interesanta, tuż przy wejściu głównym.
  5. Nie ma możliwości wejścia interesantów na teren urzędu.
  6. W szczególnych przypadkach, gdy sprawa wymaga bieżącej obsługi interesanta przez odpowiedni Wydział Urzędu Miejskiego w Gryficach, dyżurujący pracownik drogą telefoniczną wzywa pracownika danego Wydziału.

Przed głównym wejściem do budynku Urzędu ustawiony został pojemnik, do którego można wkładać dokumenty przyniesione do Urzędu. Kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego w Gryficach możliwy jest telefonicznie (dane teleadresowe zamieszczone na stronie: gminagryfice.pl lub przez internet – drogą e-mailową (urzad@gryfice.eu) oraz przez platformę e-puap.

Bardzo proszę o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.
Burmistrz Gryfic
Andrzej Szczygieł

gmina gryfice