Gryficki Dom Kultury zaprasza na koncert Luigiego Pagano, który odbędzie się 3 marca 2019 o godz. 17:00 w Gryfickim Domu Kultury. Bilety do nabycia w sekretariacie Gryfickiego Domu Kultury w cenie 40 zł.

Luigi Pagano grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość. 

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.

Jeśli poszukujecie muzyka, który umili czas Waszym gościom, zachowując przy tym najwyższy poziom artyzmu i profesjonalizmu – trafiliście doskonale. Zaproście Luigiego, a słońce i radość Italii przybędą wraz z nim!
3 marca 2019 o godz. 17:00 w Gryfickim Domu Kultury odbędzie się koncert Luigiego Pagano.
3 marca 2019 o godz. 17:00 w Gryfickim Domu Kultury odbędzie się koncert Luigiego Pagano.