Miłośnicy kręgli w Gryficach mogą już korzystać z nowej oferty przygotowanej przez Kapitol Gryfice. Każdego dnia tygodnia na klientów kręgielni czekają specjalne zniżki. Codziennie inne. Natomiast na weekendy zaplanowano szczególną atrakcję.

Poniedziałki dla juniora, wtorki dla seniora

W poniedziałki, od 16.00 do 19.00, rodzice z dziećmi w wieku 5-6 lat mogą grać w kręgle na specjalnym torze z bandami, płacąc za godzinę gry jedynie 30 złotych. We wtorki z takiej samej oferty mogą korzystać seniorzy – jedna godzina gry w kręgle między 16.00 a 19.00 w promocyjnej cenie 30 złotych.

Środy dla uczniów i studentów

Na środy kręgielnia przygotowała promocję dla młodzieży uczącej się i studiującej. Między godziną 16.00 a 19.00 uczniowie i studenci mogą grać przez godzinę w kręgle za 35 złotych. Specjalna cena obowiązuje po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej. Dodatkowo, studenci kupią piwo EB za jedyne 4 zł. Ponadto, we środy można bezpłatnie grać w bilard przez jedną godzinę.

Szalone środy w Kapitol Gryfice
Szalone środy w Kapitol Gryfice

Czwartki dla rodzin

W czwartki promocja czeka na rodziny. Od 16.00 do 19.00, po okazaniu karty dużej rodziny, będzie można przez godzinę grać w kręgle za 35 złotych.

Familijne czwartki w Kapitol Gryfice
Familijne czwartki w Kapitol Gryfice

Piątek, sobota, niedziela – wyjątkowa promocja

Na piątkowe, sobotnie i niedzielne popołudnia Kapitol Gryfice przygotował wyjątkową ofertę dla wszystkich. Między 14.00 a 18.00, za godzinę gry w kręgle z pizzą XXL i wieżą piwną, zapłacimy 120 złotych.

TRZY‼️ DWA‼️ JEDEN‼️ START‼️🎬

Zapraszamy do rezerwacji torów. tel 913843308 w godzinach 16-22 lub bezpośrednio u Barmanów w Pod Lufą Pub ul. Niepodległości 48. Gryfice.

Opublikowany przez Kapitol Gryfice Środa, 17 czerwca 2020

Nowa oferta będzie obowiązywać do odwołania.

Dla osób, które nie korzystają z promocji godzina gry w kręgle kosztuje 45 złotych (od poniedziałku do czwartku) oraz 60 złotych (od piątku do niedzieli).

Kręgielnia w Centrum Kapitol dysponuje czterema, w pełni zautomatyzowanymi torami do gry w kręgle. Kręgielnia jest wyposażona w maszynę ustawiającą kręgle VIA MC2™ oraz system zliczania punktów. Na miejscu można wypożyczyć specjalne buty do gry w kręgle.

Chcesz grać w kręgle, ale nie wiesz jak zacząć? Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Zupełnie niepotrzebnie. Zajrzyj do naszego poradnika >>

Poprzedni artykułTrzebiatowski Ośrodek Kultury odwołuje wydarzenia
Następny artykułKoncert zespołu MaBaMi w Płotach