Lubisz grać w kręgle? A może dopiero chciałbyś rozpocząć przygodę z tym sportem? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi “Tak”, mamy dla Ciebie świetną informację!

Amatorski turniej Kapitol Bowling Cup

Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol zorganizowało w swojej kręgielni amatorski turniej Kapitol Bowling Cup. Jest to już druga edycja zabawy, w której mierzą się ze sobą amatorskie drużyny z naszego regionu. Rozgrywki składają się z 4 półfinałów, a z każdego z nich 2 najlepsze drużyny trafią do wielkiego finału. W tej edycji odbyły się już dwa półfinały, a kolejne dwa odbędą się 18 stycznia i 26 kwietnia. Finał planowany jest na 14 czerwca.

Nie umiesz grać? Nie szkodzi! Przeczytaj nasz poradnik dla początkujących!

Kto może zgłosić się do turnieju?

W turnieju mogą wziąć udział amatorskie drużyny złożone ze znajomych, współpracowników i/lub rodziny. Jest to świetny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi lub firmowy “team building”.

Dobrze mieć w drużynie chociaż 4 osoby, ale jeśli chcecie przyjść z większym wsparciem – nie ma sprawy! Umiejętności nie są istotne, najważniejsza jest chęć dobrej zabawy! Jest to turniej amatorski, więc każdy może zagrać.

Kiedy zgłosić drużynę?

Najbliższy turniej odbędzie się już 18 stycznia, więc im szybciej tym lepiej! Zgłoszenia można złożyć w kasie kina Kapitol lub w pubie Pod Lufą.

Do zobaczenia w Kapitolu!

Kapitol Bowling Cup