Na terenie Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland zatrudnienie znajdzie ponad 300 osób, a kolejnych kilkaset w firmach współpracujących.

Mowa o stanowiskach takich jak np. animatorzy, operatorzy urządzeń, pracownicy gastronomii, konserwatorzy, kasjerzy, pracownicy biurowi.

– Hossoland to kluczowa inwestycja nie tylko dla Gminy, ale także całego regionu. Realizując naszą inwestycję, chcemy dać lokalnej społeczności nowe szanse na rozwój i optymistyczną wizję przyszłości – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso.

Jednym z najcenniejszych aspektów przyciągnięcia do Gminy Brojce Rodzinnego Parku Rozrywki Hossoland jest utworzenie około 300 miejsc pracy. To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców na zbudowanie potencjału dla rynku zatrudnienia tu na miejscu.

To też szansa na rozwój indywidualnej przedsiębiorczości w postaci indywidualnych miejsc noclegowych, agroturystyki i hoteli. To także magnes już przyciągający innych inwestorów, których usługi bez wątpienia podniosą jakość życia mieszkańców Naszej Gminy w perspektywie najbliższych kilku lat. W kontekście rozwoju samorządu wkrótce przedstawię Państwu pakiet rozwoju lokalnej Przedsiębiorczości, który będzie dedykowany zarówno przedsiębiorcom z zewnątrz, ale i tym którzy już prowadzą, lub zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Gminy Brojce – dodaje Michał Zinowik, wójt Gminy Brojce.

HOSSOLAND PRACA
Foto: Gmina Brojce
Poprzedni artykułTrzebiatowscy „Terytorialsi” na ćwiczeniach w Niemczech
Następny artykułRobert Erchardt i III miejsce w konkursie „Bliżej niż myślisz”