Już w najbliższą niedzielę, 8 września, w Gryficach rozpocznie się zupełnie nowe, ciekawe wydarzenie związane z grą w szachy – I Gryficki Festiwal Szachowy, którego nasz portal jest jednym ze współorganizatorów. Przyjdź na gryficki rynek zobaczyć, jak powstaje nowa historia!

(AKTUALIZACJA 08.092019 – ZE WZGLĘDU NA OPADY DESZCZU TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO BUDYNKU ZPSB W GRYFICACH, UL. PIŁSUDSKIEGO 34, SALA 101)

Festiwal odbywał się będzie w dniach 8-15 września. Przez te osiem dni szachiści w różnym wieku będą  szachiści będą mogli przez osiem dni oddawać się swojej pasji. Festiwal rozpocznie się od turnieju szachów błyskawicznych, który rozegra się już w najbliższą niedzielę (8 września) o godzinie 16:00 na Placu Zwycięstwa w Gryficach!

Jesteś ciekawy, jak taki turniej wygląda? Przyjdź o 16.00 na plac Zwycięstwa! Zobaczysz, jak taki turniej wygląda, będziesz mógł porozmawiać z szachistami i organizatorami, dowiedzieć się czegoś nowego, a jeśli jesteś pasjonatem królewskiej gry to również rozegrać kilka partii! Kto wie, być może dla Ciebie, czy też np. dla Twojego dziecka, stanie się to początkiem nowej pasji?

Start turnieju szachów błyskawicznych 8 września o godzinie 16.00 na placu Zwycięstwa. Bądźcie tam z nami – do zobaczenia!

Zapisy do turnieju przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na stronie turnieju:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4179/

Więcej informacji na temat festiwalu oraz ciekawe artykuły dotyczące królewskiej gry znajdziecie na stronie:

https://egryfice.pl/gryficki-festiwal-szachowy/

Główny organizator I Gryfickiego Festiwalu Szachowego:

  • Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Gryficach

Współorganizatorzy:

  • Uczniowski Klub Sportowy “Szach” Gryficach
  • Portal Internetowy eGryfice.pl
  • Centrum Edukacyjne Top Link Gryfice
  • Uczniowski Klub Sportowy “Top Link” Gryfice

 

Poprzedni artykułSpotkanie z aktorką: Laura Łącz w Bibliotece w Gryficach
Następny artykułDożynki 2019 w gminie Płoty – program