Zakończył się II Gryf Arena Run. Na starcie biegu o dystansie 5km stanęło 101 zawodników i zawodniczek z różnych części Polski, choć oczywiście powiat gryficki był najliczniej reprezentowany.

Pierwsze miejsce w kategorii OPEN zdobył Arkadiusz Minko z MKL Szczecin, który na mecie zameldował się po zaledwie 16 minutach i 23 sekundach.

Drugie miejsce zajął Krzysztof Rudnik z Night Runners Słupsk, któremu do pełni szczęścia zabrakło jedynie 6 sekund.

Podium uzupełnił Przemysław Szpeciński z Rymania, reprezentujący Dąbrowski Team, który zameldował się na mecie z czasem 16:31.

Poniżej pierwsza 30stka gryfickiego biegu:

II Gryf Arena Run Gryfice 2018, bieg w gryficach, druga edycja biegu Gryf Arena Run
Pierwsza 30stka II Gryf Arena Run (kliknij by powiększyć)

Przyznano również nagrody w kategorii kobiet, zawodników i zawodniczek z powiatu gryfickiego oraz wyróżniono najmłodszego i najstarszego zawodnika.

II Gryf Arena Run, najlepsi zawodnicy w kategorii open oraz najlepsi z powiatu gryfickiego,
Nagrodzeni w kategorii Open oraz najlepsi mężczyźni z powiatu gryfickiego (kliknij by powiększyć)
II Gryf Arena Run, nagrodzeni z powiatu gryfickiego w gryfickim biegu 2018
Najlepsze kobiety z powiatu gryfickiego oraz najmłodszy i najstarszy uczestnik biegu (kliknij by powiększyć)

Pełne wyniki można znaleźć na stronie firmy Sport-Time.

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak również wszystkim uczestnikom gryfickiego biegu. A już niebawem na naszym portalu pełna relacja z II Gryf Arena Run 2018.