W piątek 24 lutego br., Łukasz Stanioch walczył z Robertem Talarkiem podczas Babilon Boxing Show. Jak opisują media pojedynek był uznawany jako najważniejszy na tej właśnie gali. Mimo, że Robert Talarek postawił chyba wyżej poprzeczkę niż w pierwszej potyczce, to Łukasz zdominował walkę. Po ośmiu solidnych rundach werdykt brzmiał 78:74 na korzyść Staniocha.

Blisko dwa lata po pierwszej walce, pochodzący z Pobierowa Łukasz Stanioch znów okazał się lepszy od Roberta Talarka.

Dla Łukasza był to weekend pełen emocji i wrażeń, dla lokalnych miłośników tego sportu również, bowiem mocno kibicowali Staniochowi podczas walki.

W piątek 24 lutego br., Łukasz Stanioch walczył z Robertem Talarkiem podczas Babilon Boxing Show. Pojedynek był uznawany za najważniejszy na tej właśnie gali.

Mimo, że Robert Talarek postawił chyba wyżej poprzeczkę niż w pierwszej potyczce, to Łukasz zdominował walkę. Po ośmiu solidnych rundach werdykt brzmiał 78:74 na korzyść Staniocha.

Cała Gmina Rewal oraz wszyscy kibice Łukasza życzą mu dalszych sukcesów w sporcie amatorskim jak i zawodowym, nie tylko na arenie polskiej, ale także międzynarodowej.

STANIOCH
Foto: UG Rewal
Poprzedni artykułOdprawa służb ochrony przeciwpożarowej
Następny artykuł„Kobieta zmienną jest” wystawa Andrzeja Czapiewskiego w Gryficach