Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich bywalców, szczególnie tych najmłodszych i mimo panującej pandemii będzie spędzała ferie wspólnie z nimi.

Pracownicy MBP czekali na ferie z wielką radością. Mieli cichą nadzieję, na spotkanie z młodymi ludźmi w murach placówki. Niestety pandemia kolejny raz przyspieszyła, wymuszając decyzję o rezygnacji z zajęć w formie stacjonarnej.

„Decyzja o tyle trudna, że ciągle i Wy i my mamy w pamięci sale wypełnione dziećmi. Warsztaty, które mogliśmy dla Was prowadzić, a przede wszystkim wspaniałą zabawą. Jesteśmy jednak przekonani, że jeszcze do tego wrócimy. Jednakże z uwagi na Wasze dobro i nie chcąc podejmować ryzyka rozprzestrzeniania się zakażeń, postanowiliśmy przenieść nasze zajęcia do internetu.

I tak codziennie na profilu FB biblioteki o godz. 10.00 zapraszamy Was na zajęcia. Najmłodszym będziemy czytać książki, dla tych odrobinę starszych przygotowaliśmy warsztaty. Spotkania te połączyliśmy z konkursami plastycznymi, w ramach których będziecie mogli wygrać ufundowane przez nas nagrody. Pamiętajcie Ferie z biblioteką ON Line już w poniedziałek. Startujemy o 10.00” – tak mówią pracownicy biblioteki.

FERIE ONLINE
Ferie z biblioteką online. Foto: MBP w Gryficach
Poprzedni artykułTarcza Antyinflacyjna 2.0 – zmiany w kasach rejestrujących
Następny artykułObwodnica Trzebiatowa nabiera kształtów