Muzyczne spotkania w gryfickim Ogrodzie Japońskim są już stałą pozycją spędzania letnich weekendów i trzeba powiedzieć, że cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to z pewnością zasługa urozmaiconego programu spotkań, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Tym razem Gryfickie Lato Muzyczne 2020 – zaprasza na koncert pod znamienną nazwą „Piosenka filmowa wczoraj i dziś” – koncert operetkowy. Organizatorzy zachęcają wszystkich do posłuchania znanych i lubianych motywów filmowych dnia 19 lipca 2020 roku, o godz. 17:00. Miejsce spotkania to oczywiście Ogród Japoński.

Podróż do świata filmu w gryfickim Ogrodzie Japońskim
Podróż do świata filmu w gryfickim Ogrodzie Japońskim

Kilka słów o koncercie:

Czy pamiętacie słynną scenę w rogalikiem trzymanym przez Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego”? Wspominacie z nostalgią nenufary zrywane w stawie filmu „Noce i Dnie”? Przypominacie sobie czym trudniła się tytułowa „Pretty Woman”? Do dziś korzystasz z cytatu „Tu jest jakby luksusowo” z filmu „Kogel Mogel”? A może jako dziecko chciałeś choć raz pofrunąć latającym dywanem niczym Alladyn? Jeśli tak – to nowa propozycja przeniesie Cię w te wszystkie miejsca naraz! Organizatorzy tego wydarzenia proponują muzyczną podróż do świata filmu – zarówno polskiego jak i zagranicznego. To będzie prawdziwa gratka dla fanów kina!

Wystąpią: Anna Michalak, Olga Gładysz, Klaudiusz Kapłon, Tomasz Raczkiewicz.

Wstęp na koncerty w ramach Gryfickiego Lata Muzycznego jest bezpłatny.

Poprzedni artykułBurzliwe obrady sesji Rady Miejskiej w Trzebiatowie
Następny artykułUmowa na hybrydy podpisana!