Miło nam poinformować, że aż trzy zawodniczki MLUKS „Mokasyn” Płoty powołane zostały przez Polski Związek Lekkiej Atletyki do szkolenia centralnego w 2022 roku.

W Kadrze Narodowej wieloboju i skoku w dal znalazła się oczywiście dziewiąta zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Europy w siedmioboju, Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal, brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski w pięcioboju – Edyta Bielska. Dla Edyty Kadra Narodowa to już norma. W Kadrze Narodowej B wieloboju znalazły się dwie reprezentantki „Mokasyna” – Paulina Zdzięborska i Joanna Bujarowicz. Paulina to piąta zawodniczka Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, a Joanna dziewiąta zawodniczka Mistrzostw Polski zarówno na hali jak i stadionie oraz jedna z lepszych w kraju juniorek biegających na 400 metrów przez płotki. Trenerem Kadry Narodowej B wieloboistek został szkoleniowiec Mokasyna – Szymon Kecler. Ponadto do Kadry Wojewódzkiej Młodzików powołany został Piotr Świtoń. Gratulujemy i powodzenia.

mokasyn płoty
Powołania do Kadry Narodowej. Foto: Mokasyn Płoty
Poprzedni artykułAkt oskarżenia przeciwko sprawczyni wypadku drogowego
Następny artykułII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Ośrodka w Waniorowie