W piątek, 31 lipca odbędzie się kolejny koncert z cyklu wydarzeń pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie” organizowanych przez Centrum Rozrywki Rodzinnej „Kapitol” i pub „Pod Lufą”. Będzie do recital Mariusza Ściesińskiego pt. “Moje szczęście jest w piosence”.

Mariusz Ściesiński w swym recitalu jak za dawnych lat zabierze nas w świat płynący dźwiękiem. Poezja śpiewana wraz z szantami znanymi jeszcze z wykonania przez “Braci Zejmanów” to repertuar dobrze sprawdzony słuchaczom naszego województwa jak i licznej publiczności niejednego ogólnopolskiego festiwalu. Fantastyczne wyczucie publiki to gwarancja świetnej zabawy a zarazem wykwintnej uczty duchowej i zmysłowej muzycznie, której tak brakuje w obecnym czasie.

Mariusz Ściesiński specjalnie z okazji tego koncertu zaprosił do współpracy Krzysztofa Malickiego-bas, Pawła Mamonia wydobywanie dźwięków z gitary akustycznej. Całość odbędzie się w nowej odsłonie pubu “Pod Lufą” (Gryfice ul. Niepodległości 48). Początek koncertu o godzinie 20:00.

W ramach cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie” w pubie „Pod Lufą” występują artyści z Pomorza Zachodniego. Nowy cykl muzycznych wieczorów w Gryficach zainaugurowany został 11 lipca br.

Organizując koncerty w tym cyklu pub „Pod Lufą” chce promować lokalnych twórców, a równocześnie zapewniać gościom pubu rozrywkę na najwyższym poziomie.

Nowa inicjatywa muzyczna jest częścią nowego otwarcia pubu „Pod Lufą”. Chcemy promować artystów z naszego regionu i lokalne zespoły muzyczne. Dzięki temu, ich twórczość dotrze do szerszego grona odbiorców, nie tylko do gryficzan, ale też do turystów odwiedzających nasze miasto.  – wyjaśnia Iza Piłat-Malicka, właścicielka CRR „Kapitol” w Gryficach.

pub pod lufa
Recital Mariusza Ściesińskiego w pubie “Pod Lufą”. Foto: CRR Kapitol