W środę 25 stycznia br. odbyła się roczna odprawa służbowa funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach mająca na celu podsumowanie pracy oraz działań w minionym roku.

W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta KWP w Szczecinie Ryszard Gan, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Prokurator Prokuratury Rejonowej w Gryficach Andrzej Mruk, Prezes Sądu Rejonowego SSR Radosław Bielecki, Wiceburmistrz Gryfic Marzena Domaradzka, Wiceburmistrz Trzebiatowa Grzegorz Olejniczak, Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska, Wójt Gminy Rewal Konstanty Tomasz Oświęcimski, Wójt Gminy Brojce Michał Zinowik, Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Gryficach insp. mgr Krzysztof Boguszewicz, który po przywitaniu wszystkich zgromadzonych, dokonał oceny efektywność działań Policji w 2022 roku oraz przedstawił priorytetowe przedsięwzięcia, jakie będą realizowane w najbliższym czasie. Następnie zaprezentowano wyniki działań wydziału kryminalnego oraz prewencji i ruchu drogowego. Wspomniano również o programach realizowanych przez Policję takich jak m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń. W tym celu funkcjonariusze angażują się również w szereg innych działań i inicjatyw – organizowane są spotkania z dziećmi, młodzieżą czy seniorami.

Na zakończenie Starosta Powiatu Gryfickiego w swoim przemówieniu podziękował policjantkom i policjantom za ich pracę, szczególnie w naszym terenie, który przez wzgląd na nadmorskie położenie i turystyczny charakter jest o wiele bardziej wymagający oraz wyraził zadowolenie z działań ocieplających wizerunek Policji w społeczeństwie. Ponadto życzył wszystkim pełniącym służbę wytrwałości i dalszych sukcesów.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gryficach

AA

Poprzedni artykułGryf Arena gra z WOŚP
Następny artykułGmina Rewal wciąż inwestuje