W piątek 29 lipca br., odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu „ATU-Działa.My”. W to piątkowe popołudnie członkowie Stowarzyszenia ATU razem z mieszkańcami Gminy Płoty dzielnie pracowali nad wspólną sprawą.

Panowie montowali ławki, panie zaś ustawiały gazony, sadziły rośliny, wyścielona została też włóknina, na którą wysypano kamień ozdobny. Przy pracach upiększających miasto nie zabrakło pracowników MGOKiS w Płotach na czele z Dyrektorem. Wszyscy, którzy mieli lepszą wizję otoczenia ciężko pracowali.

Dzięki ich wspólnym działaniom powstało coś naprawdę pięknego, pierwszy i wyjątkowy SKWEREK.

– Niewątpliwie jest to coś czego brakowało w naszej miejscowości. Przy obiekcie Hali Rega Arena jest teraz piękne miejsce spotkań dla wszystkich mieszkańców. Niech będzie to miejsce kolejnych spotkań, rozmów, inspiracji dla nas wszystkich. Dziękujemy Wszystkim za wspólne działania i zaangażowanie. Był to dla nas bardzo dobry czas. Ten projekt kończymy, ale już myślimy o kolejnych działaniach – mówią członkowie Stowarzyszenia.

Projekt „ATU Działa.My” finansowany jest z Programu Społecznik na lata 2022 – 2024 – Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Poprzedni artykułTrzebiatowskie Święto Kaszy 2022
Następny artykułRządowy Fundusz Rozwoju Dróg – nabór wniosków na 2023 rok