W minioną sobotę (14 listopada br.) uczennice klas mistrzostwa sportowego rozegrały pierwsze mecze ligowe, które odbyły się w Kołobrzegu.

Zespół SP3 GTS Plas Gryfice zmierzył się z zespołem STOCZNIA DARŁOWO oraz gospodarzem OPP Kołobrzeg. Pierwszy mecz z Darłowem uczennice gryfickiej szkoły wygrały gładko 2:0, kontrolując wynik od początku do końca meczu. W drugim meczu pierwszy set wskazywał na to, że padnie łupem OPP KOŁOBRZEG, tymczasem świetna zagrywka Wiktorii Włodarczyk przy stanie 23:20 dla Kołobrzegu, doprowadziła do wyrównania, a później do wygrania tej partii.

W drugim secie Kołobrzeg pokazał więcej zimnej krwi i ostatecznie go wygrał. Trzeci set to już świetny popis dziewcząt, który doprowadził do zwycięstwa w całym spotkaniu. Nasze zawodniczki wygrały oba mecze i tym samym zameldowały się w I lidze. Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy w kolejnych spotkaniach.

Poprzedni artykuł„Szpital wspieramy – wodę zbieramy” – przedszkolaki z Rewala dla pacjentów szpitala