Po trzech kolejnych zwycięstwach piłkarze Sparty doznali goryczy porażki, przegrywając z Odrzanką Radziszewo 4:3 (2:2).

Spotkanie rozpoczęło się fantastycznie dla gryfickich piłkarzy. Już w piątek minucie bramkę na 0:1 strzelił Kostrzewa. Radość nie trwała jednak długo, bo już w 12 minucie Trendel doprowadził do wyrównania, a w 40′ na 2:1 podwyższył Piskozub. Sparta nie dawała za wygraną i tuż przed przerwą doprowadziła do wyrównania za sprawą Szwecha.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki, lecz w 60 minucie Markiewicz otrzymał 2 żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Osłabienie dało o sobie znak w 67 minucie, kiedy to Odrzanka objęła prowadzenie. Sparta mimo braku jednego zawodnika zdołała jeszcze wyrównać w 77 minucie, lecz chwilę później Kasprzycki ponownie wpisał się na listę strzelców zmieniając wynik na 4:3. Mimo walki Sparta nie zdołała się już podnieść i musiała zejść z boiska pokonana.

Odrzanka Radziszewo – Sparta Gryfice 4:3 (2:2)