Już w niedzielę 8 maja 2022 roku pobiegną dla tych, co nie mogą. W tym roku również Basen Pływalnia Gryfice przystępuje do Wielkiej Rywalizacji Miast. Aby wesprzeć Drużynę z Gryfic należy postępować zgodnie z wytycznymi. Każdy kilometr się liczy.

Basen Pływalnia Gryfice serdecznie zaprasza wszystkich śmiałków do wzięcia udziału w Wings For Life 2022 – Wielkiej Rywalizacji Miast! Wings for Life World Run 2022 to jedyny w swoim rodzaju bieg, z którego całkowity dochód znów zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Jest nim wsparcie badań medycznych związanych z leczeniem przerwanego rdzenia kręgowego. Przeznaczony zostanie na nie całkowity dochód – opłaty startowe i wszystkie darowizny.

W tym roku Gryfice ponownie przystępują do wyzwania. Każdy kto chce dołączyć do akcji i wesprzeć Gryficką drużynę powinien postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Osoby, które startują z biegu flagowym (z Gryfic i okolic) dołączają do drużyny Gryfickiej Siły Biegowej https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/teams/XKp4b5

Osoby, którym nie udało się zapisać na bieg flagowy, a chcą nas wspomóc powinny wykupić bieg z aplikacją (te osoby które już mają wykupiony bieg z APP nie wykupują tylko dołączają do drużyny): https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/locations/app i dołączyć do drużyny https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/teams/XKp4b5

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2oQdwDzQz

BASEN ZAPRASZA

Poprzedni artykułPodsumowanie Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej
Następny artykułWażny krok dla ekonomii społecznej na Pomorzu Zachodnim