Kwarantanna w Domu Pomocy Społecznej w Gryficach spowodowała wiele utrudnień w codziennych działaniach placówki. Jednym z nich była niemożności odwiedzin pensjonariuszy przez rodzinę lub bliskie osoby.

W związku z tym dyrektor DPS informuje, że kontakt personelu z rodzinami będzie wznawiany. Konieczne informacje na temat stanu zdrowia i samopoczucia bliskiej osoby będzie można uzyskać.

Dyrektor DPS Gryfice bardzo przeprasza wszystkie rodziny przebywających u nas pensjonariuszy za wszelkie utrudnienia związane z kontaktem. Utrudnienia te oczywiście wynikły z trudnej sytuacji jaka dotknęła nasz dom w związku z epidemią koronawirusa. Nie tylko nasi mieszkańcy, ale też większość pracowników objęta została kwarantanną, co spowodowało lekkie zawirowania w przepływie udzielania na bieżąco informacji. Informujemy, że nasi pensjonariusze nadal objęci są kwarantanną nałożoną przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gryficach do 30.05.2020. Pomalutku wracamy do normalności, dlatego od jutra będziemy starali się kontaktować z wszystkimi rodzinami naszych podopiecznych, by udzielać na bieżąco wszelkich informacji o stanie zdrowia ich bliskich. Również wszelkich informacji będzie można uzyskać pod nr tych telefonów 0-91 384-25-65 oraz 607 870 458. Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i liczymy na zrozumienie powagi sytuacji.

dps Gryfice
Kwarantanna w Domu Pomocy Społecznej w Gryficach utrudniła m.in. kontakt placówki z rodzinami podopiecznych.