Edyta Bielska z płotowskiego „Mokasyna”, zwana sympatycznie Edzią, która swoimi umiejętnościami podbija lekkoatletyczne areny chce czegoś więcej. Złożyła wniosek do Fundacji Moniki Pyrek. Fundacja Moniki Pyrek powstała z miłości do sportu i niepohamowanej chęci zarażania tą pasją wszystkich dookoła bez ograniczeń. 


Fundacja tworzy projekty dla dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów zachęcające do bycia aktywnym i spędzania wolnego czasu na sportowo. Prowadzi Fundusz stypendialny dla młodych sportowców, otacza ich fachową opieką, finansuje stypendia oraz służy radą.

Założycielka fundacji, Monika Pyrek, od najmłodszych lat była bardzo aktywnym dzieckiem, a jej pasja do skakania (podobno nawet chodziła podskakując) doprowadziła ją do sportu wyczynowego. To właśnie on dał szanse niepozornemu, cherlawemu dziecku wykorzystać swój potencjał i zrealizować marzenia o byciu sportowcem.

Właśnie do tej fundacji Edzia złożyła wniosek, bo chce szlifować swoje umiejętności, aby szły krok w krok z ambicjami i marzeniami o wielkiej sportowej karierze.

Bo każdy cel jest ważny, zwłaszcza wtedy gdy może zmienić czyjeś życie na lepsze”.

A jak ten ruch tłumaczy Edyta?

Hejka jestem Edzia i chciałabym wskoczyć w swoje marzenia. Cele i ambicje rosną z każdym rokiem, dlatego składam wniosek do Fundacji Moniki Pyrek, aby ta droga stała się łatwiejsza. Trzymajcie kciuki!

Dziękuję Alicji Hamadyk 25klatek za szybkie stworzenie super filmiku, jesteś genialnaaa!

Film znajdziecie tutaj: www.facebook.com

Oczywiście, że trzymamy kciuki i wierzymy, nawet jesteśmy pewni, że się uda.

Edyta Bielska
Edyta Bielska. Foto: „Mokasyn” Płoty
Poprzedni artykułII Spartański Bieg Gryfa zakończony
Następny artykułRaport o stanie Gminy Trzebiatów