Trwa nabór do pierwszej części projektu “Fabryki Aktywności Biernych Zawodowo”.

Od 01.09.2017 r. – 31.07.2018 r. realizowany będzie projekt “Fabryki Aktywności Biernych Zawodowo”, który ma na celu aktywizację zawodową osób biernych zawodowo oraz zwiększenie ich zdolności do zatrudnienia. Uczestnikami projektu mogą być mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego w wieku 30 lat i więcej, znajdujący się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. W projekcie udział wziąć mogą również osoby niepełnosprawne.

W ramach projektu dla każdego uczestnika zapewnione jest indywidualne poradnictwo zawodowe oraz pośrednictwo pracy, szkolenie zawodowe oraz staż zawodowy. Każdy uczestnik projektu otrzyma stypendium i materiały szkoleniowe, stypendium stażowe, badania lekarskie, ubezpieczenie NNW. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu.

Nabór do pierwszej edycji projektu potrwa do 31 października 2017 r., a do drugiej edycji od 01.11.2017 r. do 31.12. 2017 r. Łączna liczba uczestników projektu to 48 osób. Projekt realizowany jest przez Izbę Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Fabryka Aktywności - plakat

Zachęcamy do udziału!

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here