MKS Sparta Gryfice gra coraz lepsze mecze, ale nie zapomina przy tym o osobach potrzebujących, szczególnie kiedy są to dzieci. W sobotę 19 września po wygranym meczu z „Tanowią” Tanowo, przekazali Magdalenie Kamińskiej reprezentującej TEAM GANG JASIA, koszulki znanych piłkarzy, które będą licytowane, a zebrana kwota zasili konto chorego Janka.

Kochani… Dzień pełen emocji i wrażeń, ponieważ miałam przyjemność reprezentować nasz TEAM  Gang Jasia walczy z białaczką. Jak już wspomniałam, nasza drużyna MKS Sparta Gryfice bardzo mocno włączyła się w akcję pomocy Jasiowi, dziś Zarząd przekazał w moje ręce koszulki z autografami znanych Wam zawodników, które będzie można wylicytować na naszych aukcjach oraz na turnieju Żak, który odbędzie się w przyszły weekend, tym razem w wydaniu młodszych zawodników” – powiedziała Magdalena Kamińska.

Od jutra będzie można licytować koszulki:

  • Grzegorza Krychowiaka – reprezentanta Polski
  • Sebastiana Kowalczyka – Pogoń Szczecin

Natomiast na turniej trafi koszulka Spasa Deleva – Pogoń Szczecin

Ludzie z TEAM GANG JASIA jeszcze raz bardzo dziękują całej drużynie „SPARTY GRYFICE” i gratulują pięknego meczu, podczas którego wygrali w sobotę, jako gospodarze spotkania.

Chcą również życzyć szybkiego powrotu do zdrowia oraz na murawę trenerowi Marcinowi Kańczuckiemu.

sparta dla jasia
Klub MKS Sparta Gryfice przekazał koszulki na licytacje dla Jasia chorego na białaczkę.