Uwaga kolejny konkurs PCSRiP oraz Gryf Areny. Tym razem chodzi o najmłodszych mieszkańcach Powiatu Gryfickiego. Zbliża się bowiem najważniejsze święto w roku – Dzień Dziecka. Z tej okazji ogłoszony został konkurs: „Mój wymarzony Dzień Dziecka”.

Na czym to polega? W komentarzu pod postem na stronie Gryf Arena PCSRiP napisz, wklej rysunek, filmik lub zdjęcie, jak sobie wyobrażasz swój wymarzony Dzień Dziecka. Oznacz osoby, z którymi chciałbyś go spędzić.

Piętnaście osób z największą ilością polubień wygra atrakcyjne nagrody. Między innymi wejście dla całej rodziny do Parku Miniatur w Rewalu, wejście dla całej rodziny do Muzeum Rewalove w Rewalu, pięć wejściówek dla dwóch osób do Papugarni Carmen w Szczecinie oraz niespodziankę dla dwóch osób ufundowaną przez Centrum Rozrywki Rodzinnej KAPITOL, 5 voucherów na Smothie ufundowanych przez Łakociarnię w Gryficach, przejażdżka konna ufundowana przez Stajnię Zagórcze, przejażdżka konna ufundowana przez Stajnię Viridi Zaleszczyce Hipoterapia i Rekreacja Konna.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs trwa od 27.05.2020 r. do 1.06.2020 r. do godz. 12.00

Regulamin: gryfice.pl

konkurs
konkurs z okazji Dnia Dziecka z Gryf Areną w Gryficach.