Jeszcze kilka miesięcy temu nikt się nie spodziewał, że propozycja stworzenia muralu w Trzebiatowie nabierze takiego rozpędu. Mieszkańcy i sympatycy miasta postanowili się zorganizować i uzbierać pieniądze niezbędne do powstania muralu ze słoniem, który jest symbolem Trzebiatowa.

Pomysł spotkał się z dużym odzewem. Dzięki licytacjom i zbiórkom pieniądze potrzebne na wykonanie dzieła zostały zebrane. Wraz ze środkami na mural pojawił się kolejny pomysł – Rekord Guinessa. I tak wstępny program wydarzenia został poszerzony i akcja weszła na jeszcze wyższe obroty.

Podczas imprezy, która odbędzie się 20 czerwca br. mural zostanie oddany do użytku a miasto Trzebiatów i jego goście staną do bicia Rekordu Guinessa w ilości ludzi w piżamach. To będzie event jakiego Trzebiatów nie pamięta, ale który zostanie z nim na długo. Rynek może pękać w szwach bo żeby pobić rekord potrzeba ponad 2400 osób ubranych w dwuczęściowe piżamy.

Udział w “Piżama party” zapowiedziały już dwie 50-cio osobowe orkiestry: Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach i Orkiestra Red Swing Low Gryfice. Jedna z nich w miniony weekend miała już swoją pierwszą piżamową próbę.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w akcji, wpłacić datek, wesprzeć akcję zajrzyjcie na strony poniżej.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/w4pdum

Link do grupy na Facebooku: Trzebiatów online

A na zakończenie akcent piżamowy. Sekcja grająca Red Swing Low z Krzysztofem Malickim na czele serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tej niezwykle szalonej, ale i zarazem fantastycznej imprezie.